Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Mbajtës për tablet WEDO, i zi

Kodi i produktit:
203128
EAN:
4003801851242
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
6000201
Lansuar:
2 Dhjetor 2016
Prodhuesi:
WEDO

Si të porosisim në Gjirafa50?

19.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.62 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Elegant dhe shumë praktik - mbajtësi ofron përdorim shumë të thjeshtë. Tableti sigurohet në pozitë vertikale ose horizontale në mbajtës dhe ju mund t'ia filloni punës ose shfletimit të internetit. Puna në tabletin tuaj bëhet tejet efikase dhe e këndshme jo vetëm pse iu mundëson të punoni me të dyja duart, por gjithashtu falë tendencës për t'iu ofruar një pamje optimale të dokumenteve, fotografive dhe videove ashtu që nuk keni pse ta lëndoni qafën tuaj gjatë përdorimit të zgjatur të tabletit. Mbajtësi është ndërtuar nga xhami akrilik i zi dhe ka dimensione prej 13 x 8 x 14 cm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4003801851242
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
6000201
Lansuar:
2 Dhjetor 2016
Prodhuesi:
WEDO

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE