Mbajtës për TV CONNECT IT A2 17-37 ''

Kodi i produktit:
104244
Diagonalja maksimale e ekranit [inç]:
37
Diagonalja minimale e ekranit [inç]:
17
E rrotullueshme:
EAN:
8594158526083
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit

Si të porosisim në Gjirafa50?

42.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 4
Disponueshmëria:
(4 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.54 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Nuk keni shumë hapësirë, ose nuk ju pëlqejnë televizorët mbi tavolinë dhe i pëlqeni ato në mur apo cilado qoftë arsyeja - mbajtësja për montim në mur është zgjedhja e duhur për ju. Montohet në mur, qëndron mirë në cilëndo dhomë (dhomë dite, dhomë gjumi, dhomën e fëmijëve, dhomën e mysafirëve) dhe ju nuk do të keni nevojë për tavolinën për televizor apo raft shtesë. Mbajtësi CONNECT IT A2 është i planifikuar për montimin e televizorëve me diagonale prej 17 deri në 37 inç, me peshë maksimale prej 20 kg. Mbajtësi ofron mundësi të rrotullimit djathtas apo majtas.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Diagonalja maksimale e ekranit [inç]:
37
Diagonalja minimale e ekranit [inç]:
17
E rrotullueshme:
EAN:
8594158526083
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti maksimal [kg]:
20
Kodi i prodhuesit:
CI-40
Largësia maksimale prej murit [cm]:
41,7
Lëvizshme:
Lloji i mbajtësit:
Mural
Mbajtëse për:
Monitor, TV
Për dorë:
Prodhuesi:
Connect IT
Rrotullimi:
Ueb-i i prodhuesit:
Connectit-europe.com
VESA [mm x mm]:
75 x 75, 100 x 100, 200 x 200

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE