Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Mbajtës projektori për tavan CONNECT IT CI-165

Kodi i produktit:
135769
E rrotullueshme:
EAN:
8595610600396
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti maksimal [kg]:
10
Kodi i prodhuesit:
CI-165

Si të porosisim në Gjirafa50?

22.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
6 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.88 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Mbajtësi CONNECT IT CI -165 është një montues universal për në tavan për mbajtjen e projektorëve. Ky produkt ofron instalim të lehtë dhe të shpejtë të projektorit në tavan duke u dhënë përdoruesve një perspektivë më të mirë. Mbajtësi ka një fund të përshtatshëm dhe është i pajisur me vida dhe kunja. Mbajtësi universal lejon pjerrtësi deri në 15 shkallë dhe rrotullim deri në 180 shkallë. Produkti është i planifikuar për projektorët me peshë deri në 10 kilogramë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

E rrotullueshme:
EAN:
8595610600396
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti maksimal [kg]:
10
Kodi i prodhuesit:
CI-165
Lëvizshme:
Lloji i mbajtësit:
Për tavan
Mbajtëse për:
Projektor
Prodhuesi:
Connect IT
Ueb-i i prodhuesit:
Connectit-europe.com
Vendi i origjinës:
Czechia

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE