Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbajtës projektori për tavan CONNECT IT P2

Kodi i produktit:
104241
EAN:
8594158526144
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti maksimal [kg]:
20
Kodi i prodhuesit:
CI-24
Largësia maksimale prej murit [cm]:
65

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
25.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.12 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Mbajtësi CONNECT IT P2 është një montues për në tavan për mbajtjen e projektorëve. Ky produkt ofron instalim të lehtë dhe të shpejtë të projektorit në tavan duke u dhënë përdoruesve një perspektivë më të mirë. Mbajtësi ka ngjyrë hiri dhe është i pajisur me vida dhe kunja. Mbajtësi universal lejon pjerrtësi deri në 30 shkallë, ndërsa produkti është i planifikuar për projektorët me peshë deri në 20 kilogramë. Mbajtësi duhet të montohet në dhomën më të lartë, sepse largësia nga tavani mund të jetë prej 43-65 cm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8594158526144
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti maksimal [kg]:
20
Kodi i prodhuesit:
CI-24
Largësia maksimale prej murit [cm]:
65
Lëvizshme:
Lloji i mbajtësit:
Për tavan
Mbajtëse për:
Projektor
Prodhuesi:
Connect IT
Ueb-i i prodhuesit:
Connectit-europe.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE