Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Mbajtës tableti për makinë iGET F3A

Kodi i produktit:
141091
Diagonalja maksimale e ekranit [inç]:
10.1
Diagonalja minimale e ekranit [inç]:
7+
EAN:
6901628371883
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Univerzale

Si të porosisim në Gjirafa50?

14.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.21 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

A dëshironi t'i argëtoni fëmijët tuaj duke udhëtuar me makinë? Ky mbajtës është i projektuar për tabletët me madhësi prej 7-10.1". Falë pjesës kthyese, ky mbajtës ka mundësi të rrotullimit deri në 360 shkallë. Mbajtësi iGET bën të mundshëm shikimin e filmave apo videove të ndryshme në makinë nga pasagjerët. Në pako, po ashtu përfshihen 2 mbajtëse me 3 vende për tabletë më të vegjël dhe 4 vende për tabletë më të mëdhenj.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Diagonalja maksimale e ekranit [inç]:
10.1
Diagonalja minimale e ekranit [inç]:
7+
EAN:
6901628371883
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Univerzale
I përdorshëm me markat:
IGET
Kodi i prodhuesit:
84000097
Lansuar:
20 Nëntor 2013
Lloji i mbajtësit:
Për makinë
Mbajtëse për:
Tablet
Prodhuesi:
IGET

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE