Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Mbajtës tableti për mur CONNECT IT CI-424

Kodi i produktit:
165574
Diagonalja maksimale e ekranit [inç]:
10.4
Diagonalja minimale e ekranit [inç]:
8,9
EAN:
8595610603830
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Univerzale

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
29.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.46 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Mbajtësi CONNECT IT CI-424 me një mur të brendshëm ju jep vendndodhjen më të përshtatshme të tabletit për të shikuar një film ose hyrjen në internet. Mbajtësi ka një rezistencë shumë të mirë, për shkak të kombinimit të materialeve të përdorura. Për të prodhuar është përdorur alumini, çeliku dhe plastika. Mbajtësi është e pajisur me një krah pivoting dhe një të përbashkët, i cili lejon pozicionimin e tabletit në shtrirje deri në 360 °. Përparësia e këtij produkti është gjithashtu se është i lehtë dhe i shpejtë për t'u instaluar.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Diagonalja maksimale e ekranit [inç]:
10.4
Diagonalja minimale e ekranit [inç]:
8,9
EAN:
8595610603830
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Univerzale
I përdorshëm me markat:
Univerzale
Kodi i prodhuesit:
CI-424
Lansuar:
13 Janar 2015
Lloji i mbajtësit:
Thithëse (suction)
Mbajtëse për:
Tablet
Për dorë:
Prodhuesi:
Connect IT
Ueb-i i prodhuesit:
Connectit-europe.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE