Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Mbajtës tableti për veturë iGET F1

Kodi i produktit:
110505
Diagonalja maksimale e ekranit [inç]:
10.1
Diagonalja minimale e ekranit [inç]:
7+
EAN:
6901628371876
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Univerzale

Si të porosisim në Gjirafa50?

15.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
6 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.29 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kur udhëtoni me makinë ju mund të përdorni tabletin tuaj të pajisur me GPS dhe harta dhe lehtë mund të transformohet në një sistem të fuqishëm navigacioni me një ekran të madh që do të çojë nga shtëpia deri në skajin tjetër të Republikës. Mbajtësi ju lejon komoditet të ngjashëm si sistemet e integruara të navigacionit dhe për të bërë këtë ju duhet të bëni vetëm me tabletin tuaj. Mbajtësi do të mbrojë pajisjet tuaj kundër rënies dhe pasiguritë e tjera, dhe në të njëjtën kohë do ta keni në dorë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Diagonalja maksimale e ekranit [inç]:
10.1
Diagonalja minimale e ekranit [inç]:
7+
EAN:
6901628371876
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Univerzale
I përdorshëm me markat:
IGET
Kodi i prodhuesit:
84000051
Lansuar:
21 Qershor 2012
Lloji i mbajtësit:
Për makinë, thithëse
Mbajtëse për:
Tablet
Prodhuesi:
IGET

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE