Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Mbajtës tableti Samsung EE-V100TAB, i zi

Kodi i produktit:
129305
EAN:
8806085518315
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Samsung GALAXY Note 8.0
I përdorshëm me markat:
Samsung
Kodi i prodhuesit:
EE-V100TABEGWW

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
46.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.88 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kompania Samsung sjellë mbajtësin universal për veturë të quajtur EE-V100TAB i cili është i përshtatshëm për mbajtjen e tabletëve Samsung të madhësisë 7" deri në 8.2", si p.sh. Galaxy Note 8 (N5100 / N5110). Ky mbajtës tablet është i përshtatshëm për secilën veturë dhe është i dizajnuar për përdorues aktiv të cilët përdorin tabletin si mjet navigues apo për komunikim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8806085518315
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Samsung GALAXY Note 8.0
I përdorshëm me markat:
Samsung
Kodi i prodhuesit:
EE-V100TABEGWW
Lansuar:
15 Maj 2013
Prodhuesi:
Samsung
Ueb-i i prodhuesit:
Samsung.cz

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE