Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Mbajtës tableti Vogel's për veturë TMM V-115

Kodi i produktit:
103204
EAN:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Apple iPad
I përdorshëm me markat:
Apple
Kodi i prodhuesit:

Si të porosisim në Gjirafa50?

63.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 5.29 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kompania Vogel's paraqet një zgjidhje praktike për mjedisin e automobilave. Në këtë rast TMS 215 është një mbajtës për veturë e cilësisë së lartë për pajisjen e njohur iPad. I gjithë mbajtësi është për shkak të një shtojce të veçantë për mbështetëset e kokës në veturë që e bën të lehtë dhe gjithashtu mjaft të shpejtë. Pajisja juaj do të jetë e mbrojtur nga rënia dhe pasiguritë të tjera. Rehati të përsosur shërben mundësia e pozicionimit. Një metodë e thjeshtë e ngjitjes lejon rrotullimin e lirë të iPad deri në 360 shkallë dhe pjerrtësi 15 shkallë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Apple iPad
I përdorshëm me markat:
Apple
Kodi i prodhuesit:
Lansuar:
4 Shkurt 2012
Lloji i mbajtësit:
Për makinë
Mbajtëse për:
Tablet
Prodhuesi:
Vogel's

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE