Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbajtës telefoni CONNECT IT për veturë

Kodi i produktit:
201910
Diagonalja maksimale e ekranit [inç]:
6,3
Diagonalja minimale e ekranit [inç]:
3,5
E rrotullueshme:
EAN:
8595610601713
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
21.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 3.58 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kompania CONNECT IT ofron mbajtësin për veturë i cili shërben për shumicën e llojeve të telefonave të cilët kanë diametër 3.5" deri 5.7". Një ndër tiparet kryesore të këtij produkti është që përveç dizajnit atraktiv, rehatisë si dhe përshtatjes në veturën tuaj ka funksionalitetin e tij. Mbajtësi mund të vendoset në xhamin e makinës tuaj dhe falë jastëkut gjel AnyGrip ju mund ta vendosni në pozitën të cilën ju përshtatet dhe ofron gjithashtu që ekranin tuaj ta keni në pozicion prej 360 shkallë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Diagonalja maksimale e ekranit [inç]:
6,3
Diagonalja minimale e ekranit [inç]:
3,5
E rrotullueshme:
EAN:
8595610601713
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
CI-234
Lloji i mbajtësit:
Për makinë
Mbajtëse për:
Celularë
Prodhuesi:
Connect IT
Ueb-i i prodhuesit:
Connectit-europe.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE