Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Mbajtëse për tablet Akasa AK-NC054-OR, ngjyrë e argjendtë/portokalli

Kodi i produktit:
113009
EAN:
4710614532588
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Apple iPad, univerzal
I përdorshëm me markat:
Univerzale
Kodi i prodhuesit:
AK-NC054-OR

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
18.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.54 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

AK-NC054-OR është një mbajtëse prej alumini me dizajn të veçantë e cila është dizajnuar për përdorim universal në tabletë dhe iPad. Pajisja mund të qëndrojë e shtrirë ose në pozitë vertikale për lexim, luajtje të lojërave kompjuterike, shikim të fotografive dhe të filmave. Mbajtësja gjithashtu përfshin tri kënde të përshtatshme pozicionimi dhe dimensione prej 143.5 x 104 x 70.4 mm. Produkti vjen në ngjyrë portokalli me të argjendtë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4710614532588
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Apple iPad, univerzal
I përdorshëm me markat:
Univerzale
Kodi i prodhuesit:
AK-NC054-OR
Lansuar:
17 Gusht 2012
Përmasat:
143.5 x 104 x 70.4
Prodhuesi:
Akasa
Ueb-i i prodhuesit:
Akasa.com.tw

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE