Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbajtëse për tablet Akasa AK-NC054-OR, ngjyrë e argjendtë/portokalli

Kodi i produktit:
113009
EAN:
4710614532588
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Apple iPad, univerzal
I përdorshëm me markat:
Univerzale
Kodi i prodhuesit:
AK-NC054-OR

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
17.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.46 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

AK-NC054-OR është një mbajtëse prej alumini me dizajn të veçantë e cila është dizajnuar për përdorim universal në tabletë dhe iPad. Pajisja mund të qëndrojë e shtrirë ose në pozitë vertikale për lexim, luajtje të lojërave kompjuterike, shikim të fotografive dhe të filmave. Mbajtësja gjithashtu përfshin tri kënde të përshtatshme pozicionimi dhe dimensione prej 143.5 x 104 x 70.4 mm. Produkti vjen në ngjyrë portokalli me të argjendtë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4710614532588
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Apple iPad, univerzal
I përdorshëm me markat:
Univerzale
Kodi i prodhuesit:
AK-NC054-OR
Lansuar:
17 Gusht 2012
Përmasat:
143.5 x 104 x 70.4
Prodhuesi:
Akasa
Ueb-i i prodhuesit:
Akasa.com.tw

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE