Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Mbajtëse për telefon në veturë Scosche magicMOUNT Magda Dash

Kodi i produktit:
177506
EAN:
033991045309
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Univerzale
I përdorshëm me markat:
Univerzale
Kodi i prodhuesit:
MAGDMI

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
19.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 3.25 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Scosche magicMOUNT Magda Dash është një montim magnetik në veturë. Ai është i pajisur me magnet për telefonat e lidhur me MagicMount , tabletë ose navigacion. Në pako ju do të gjeni pjatë ngjitëse më të vogël dhe më të madhe MagicPlate për 2 pajisjet. MagicMount është një sistem inovativ magnetik për montim të lehtë të smartphones, tableta dhe pajisje tjera mobile. Përparësia e sistemit është gjithashtu një mundësi për të rregulluar ekranin në pozicionin optimal të shikimit, me 360 ° rrotullim të qetë të vendosur në ekran në pozicion horizontal ose vertikal.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
033991045309
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Univerzale
I përdorshëm me markat:
Univerzale
Kodi i prodhuesit:
MAGDMI
Lloji i mbajtësit:
Për makinë
Mbajtëse për:
GPS, celularë, MP3 player, tablet
Prodhuesi:
Scosche
Ueb-i i prodhuesit:
Scosche.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE