Mbajtëse për telefon në veturë Scosche magicMOUNT Magda Dash

Kodi i produktit:
177506
EAN:
033991045309
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Univerzale
I përdorshëm me markat:
Univerzale
Kodi i prodhuesit:
MAGDMI

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
23.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 5
Disponueshmëria:
(5 artikuj)
Paguaj me: deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 3.92 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Scosche magicMOUNT Magda Dash është një montim magnetik në veturë. Ai është i pajisur me magnet për telefonat e lidhur me MagicMount , tabletë ose navigacion. Në pako ju do të gjeni pjatë ngjitëse më të vogël dhe më të madhe MagicPlate për 2 pajisjet. MagicMount është një sistem inovativ magnetik për montim të lehtë të smartphones, tableta dhe pajisje tjera mobile. Përparësia e sistemit është gjithashtu një mundësi për të rregulluar ekranin në pozicionin optimal të shikimit, me 360 ° rrotullim të qetë të vendosur në ekran në pozicion horizontal ose vertikal.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
033991045309
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Univerzale
I përdorshëm me markat:
Univerzale
Kodi i prodhuesit:
MAGDMI
Lloji i mbajtësit:
Për makinë
Mbajtëse për:
GPS, celularë, MP3 player, tablet
Prodhuesi:
Scosche
Ueb-i i prodhuesit:
Scosche.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE