Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Butona Kingston për tastierë lojrash HyperX FPS & MOBA ,i argjent

Kodi i produktit:
225216
EAN:
740617270730
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me markat:
Kingston
Kodi i prodhuesit:
HXS-KBKC2
Ngjyra:
Argjendtë

Si të porosisim në Gjirafa50?

29.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Transporti:
48 orë
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.46 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

HyperX FPS & MOBA është një sipërfaqe me teksturë, paketë me përgjigje të shpejtë dhe të veshura për qëndrueshmëri të shtuar. Me këto butona, ju merrni aleatë të qëndrueshëm në ndeshjet e lojrave të FPS dhe MOBA, ndërkohë që ju jepni mundësinë për të personalizuar në mënyrë të përsosur tastierën tuaj sipas pëlqimit tuaj. Butonat janë në përputhje me butonat e lojës Cherry MX dhe janë në dispozicion me ngjyrë në titan ose të kuqe, të cilat mund të zëvendësohen lehtësisht me butonin "tërheqës" të dobishëm. Në këtë rast të veçantë, kjo është një paketë që përmban butonat e ngjyrave titan.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
740617270730
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me markat:
Kingston
Kodi i prodhuesit:
HXS-KBKC2
Ngjyra:
Argjendtë
Për lojëra:
Prodhuesi:
Kingston
Ueb-i i prodhuesit:
Kingston.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE