Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Set Evolveo WK-160, maus dhe tastierë, zezë/verdh

Kodi i produktit:
218246
EAN:
8594161338109
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
WK-160
Me maus:
Numri i butonëve:
3

Si të porosisim në Gjirafa50?

18.50 
Ju kurseni : 2.96   (16%)
15.54 € * Përfshirë TVSH-në
16% Zbritje
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.29 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Shënim: Tastiera te pjesa numerike ka disa simbole çeke. Ky set është i përbërë nga një maus dhe tastierë që funksionojnë deri në 10 metra largësi. Për tu lidhur me kompjuter, ky set ka USB nano receiver me 2.5 Ghz frekuencë të Wirelessit. Sensitiviteti i mausit është 1000 dpi. Tastiera ka simbole çeke.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8594161338109
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
WK-160
Me maus:
Numri i butonëve:
3
Prodhuesi:
Evolveo
Renditja/shfaqja:
CZ
Teknologji Wireless:
Radio frekuencë
Teknologjia:
USB-A
Vendi i origjinës:
Czechia

Bashkangjitja Set Evolveo WK-160 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE