Set Tastierë dhe Maus Connect IT CI-440

Kodi i produktit:
160615
EAN:
8595610603991
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
1,8
Kodi i prodhuesit:
CI-440
Lansuar:
11 Tetor 2014

Si të porosisim në Gjirafa50?

15.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.29 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kompania Connect IT ofron pakon tastierë me maus, të cilat kanë çmim të volitshëm. Tastiera ofron operim rutinor, përderisa mausi tre-butonësh mundëson shfletim të shpejtë përgjatë faqeve në internet. Pajisjet lidhen në kompjuter përmes portit USB, ndërsa gjatësia e kabllove të tyre është 1.8 m.

Vlerësimet

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8595610603991
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
1,8
Kodi i prodhuesit:
CI-440
Lansuar:
11 Tetor 2014
Lloji i tastierës:
Membranë
Me maus:
Numri i butonëve:
3
Prodhuesi:
Connect IT
Renditja/shfaqja:
CZ
Senzor i lëvizjes:
Optik
Teknologjia:
USB-A
Ueb-i i prodhuesit:
Connectit-europe.com

Bashkangjitja Set Tastierë dhe Maus Connect IT CI-440 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE