Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Set Tastierë dhe Maus Logitech MK345, të zezë

Kodi i produktit:
207575
EAN:
5099206069954
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
447,2
Kodi i prodhuesit:
920-008351
Lartësia [mm]:
21,4

Si të porosisim në Gjirafa50?

49.50 
Ju kurseni : 5.94   (12%)
43.56 € * Përfshirë TVSH-në
12% Zbritje
Disponueshmëria:
7 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.63 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Shënim: Tastiera tek pjesa numerike ka disa simbole çeke. Klikoni këtu për ta parë radhitjen e tyre.

Logitech iu sjell setin e mausit dhe tastierës wireless me dizajn të rehatshëm dhe jetëgjatësi të shtuar të baterisë. Sipërfaqja e ri-dizajnuar e tastierës dhe mausit i drejton duart tuaja në pozicionin e duhur dhe i kopjon natyralisht lëvizjet tuaja.

Sorry, the description of the image is missing.

Pa limit

Ju mund të vendosni mausin dhe tastierën tuaj kudo që jeni pa u limituar nga kabllot. Thjesht futeni konektorin miniUSB dhe softueri i të dyjave instalohet automatikisht në kompjuter.

Sorry, the description of the image is missing.


Tastiera

Tastiera ka butona të ulët gjë që ju mundëson të shkruani pa zhurmë. Dizajni ergonomik i saj e ruan hapësirën në tavolinën tuaj. Tastiera ka butona çek, mban 12 butona F dhe mund të kontrolloni muzikën, videot e tjerë, me butonat e veçantë në pjesën e sipërme.

Mausi

Mausi i kualitetit të lartë është dizajnuar për përdorim të përditshëm si dhe për përdorues me kërkesa të veçanta. Mausi sjell senzorin Logitech Optical Tracking Sensor me rezolucion 1000 dpi, ka 3 butona dhe rrotën dhe komunikim pa kabllo ( wireless) me kompjuterin. Puna e juaj do të bëhet më e lehtë dhe e kënaqshme.

Sorry, the description of the image is missing.

Kualitet Logitech

Logitech është kompani me renome botërore kur vie fjala tek krijimi i autoparlantëve, mausëve, tastierave, kamerave dhe aksesorëve të tjerë. Logitech iu sjell kualitet të lartë, qëndrueshmëri të jashtëzakonshme me çmim të arsyeshëm dhe kualitet të lartë të produkteve.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
5099206069954
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
447,2
Kodi i prodhuesit:
920-008351
Lartësia [mm]:
21,4
Lloji i tastierës:
Membranë
Me maus:
Numri i butonëve:
3
Pesha [g]:
603
Prodhuesi:
Logitech
Renditja/shfaqja:
CZ
Senzor i lëvizjes:
Optik
Teknologji Wireless:
Radio frekuencë
Teknologjia:
USB-A
Trashësia [mm]:
186,7
Ueb-i i prodhuesit:
Logitech.com
Vendi i origjinës:
United Kingdom

Bashkangjitja Set Tastierë dhe Maus Logitech MK345 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE