Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Tastier C-TECH WLTK-01, s touchpad, wireless, zezë

Kodi i produktit:
223754
EAN:
8594125009007
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
366
I përdorshëm me:
Univerzale
I përdorshëm me markat:
Univerzale

Si të porosisim në Gjirafa50?

24.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.04 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Shënim: Tastiera tek pjesa numerike ka disa simbole çeke. Klikoni këtu për ta parë radhitjen e tyre.

Tastiera multimediale C-TECH Wireless WLTK-01 është e përshtatshme për çdo kë. Kjo tastier është kopatibile me shumicën e martTV, android, Chrome OS dhe Windows. Kjo tastier ka touchpad të integruar, e cila i përket kualitetit të lartë dhe është shumë e ndijëshme. Ka peshë të lehtë dhe dizajn kompakt.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8594125009007
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
366
I përdorshëm me:
Univerzale
I përdorshëm me markat:
Univerzale
Kodi i prodhuesit:
WLTK-01
Lartësia [mm]:
18+
Lloji i tastierës:
Membranë
Pesha [g]:
250
Prodhuesi:
C-Tech
Renditja/shfaqja:
US
Teknologji Wireless:
Radio frekuencë
Teknologjia:
USB-A
Touchpad:
Trashësia [mm]:
121

Bashkangjitja Tastier C-TECH WLTK-01 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE