Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Tastier CORSAIR Gaming K95 PLATINUM

Kodi i produktit:
207398
EAN:
843591085946
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
465
Kodi i prodhuesit:
CH-9127012-NA
Lartësia [mm]:
36

Si të porosisim në Gjirafa50?

222.50 
Ju kurseni : 39.00   (18%)
183.50 € * Përfshirë TVSH-në
18% Zbritje
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 15.29 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Shënim: Tastiera tek pjesa numerike ka disa simbole çeke. Klikoni këtu për ta parë radhitjen e tyre.

Jeni lodhur nga tastierat të cilat nuk janë të përshtatshme për nivelin tuaj? Atëherë ne ju ofrojmë mundësinë të tregoni nivelin tuaj të lartë gjatë kohës kur luani lojëra. Tastiera është e lëmuar dhe ka përmbajtje alumini të zi, përfshin një përshtatje të mirë gjatë përdorimit duke lehtësuar punën tuaj. Posedon tastet të cilat janë të lehta, dhe ka për përfshirë pjesën për të pushuar kyçet e dorës. Ka 6 butonat G të cilët ofrojnë qasje të shpejtë dhe të lehtë. Shpejtësi përgjigje prej 1 ms dhe posedon tre ngjyrat RGB. Parametrat e tastierës janë 465 x 171 x 36 mm dhe peshon 1,324 kg.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
843591085946
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
465
Kodi i prodhuesit:
CH-9127012-NA
Lartësia [mm]:
36
Lloji i tastierës:
Cherry MX Brown, mekanike
Lojë:
Ndriçim i pasëm:
Ngjyrë e pasme e tastierës:
RGB
Pesha [g]:
1 324
Prodhuesi:
Corsair
Renditja/shfaqja:
US
Teknologjia:
USB-A
Trashësia [mm]:
171
Ueb-i i prodhuesit:
Corsair.com

Bashkangjitja Tastier CORSAIR Gaming K95 PLATINUM edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE