Tastierë A4Tech Bloody B188, CZ

Kodi i produktit:
185921
EAN:
4711421922098
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
1,8
Gjerësia [mm]:
465
Kodi i prodhuesit:
B188

Si të porosisim në Gjirafa50?

39.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
(1 artikull)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.29 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Shënim: Kjo tastierë është e llojit QWERTZ dhe ka simbole çeke si ešcrž, të vendosura në pjesën e numrave në tastierë. Klikoni këtu për tu njoftuar më tepër. Tastiera A4Tech BLoody B1888 është e dizajnuar në maksimum për lojtarë me kërkesa të larta. Ka butona kundër rrëshqitjes, butona për kontrollimin e mediave dhe profilin game mode. Me këtë tastierë mund të luani lojëra me intensitet të lartë në çfarëdo niveli.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4711421922098
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
1,8
Gjerësia [mm]:
465
Kodi i prodhuesit:
B188
Lartësia [mm]:
41
Lloji i tastierës:
Hibrid mekanike, Light Strike
Lojë:
Ndriçim i pasëm:
Ngjyrë e pasme e tastierës:
Shumëngjyrëshe
Pesha [g]:
816
Prodhuesi:
A4Tech
Renditja/shfaqja:
CZ
Teknologjia:
USB-A
Trashësia [mm]:
155
Ueb-i i prodhuesit:
A4tech.com

Bashkangjitja Tastierë A4Tech Bloody B188 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE