Tastierë A4Tech Q100

Kodi i produktit:
160612
EAN:
4711421914116
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
1,8
Kodi i prodhuesit:
Q100
Lloji i tastierës:
Membranë

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
19.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
(1 artikull)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.62 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Shënim: Tastiera tek pjesa numerike ka disa simbole çeke. Klikoni këtu për ta parë radhitjen e tyre.

Tastiera A4Tech Q100 është një produkt i krijuar sidomos për adhuruesit e lojërave. Iu lejon përdoruesve të përgjigjen shpejtë dhe të përshtatin parametrat për çdo lojë. Kjo tastierë ka një fuqi relativisht të mirë. Tastiera përfshinë taste klasike, tastierë numerike dhe një pjesë për navigacion. Forma e tastierës është e pjerrët, kështu parandalon shtypjen e padëshiruar të tasteve. Hapësira po ashtu ka një trajtim të veçantë për një qëndrueshmëri më të mirë. Tastiera lidhet me kompjuterin me anë të një kablloje me lidhës USB.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4711421914116
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
1,8
Kodi i prodhuesit:
Q100
Lloji i tastierës:
Membranë
Lojë:
Prodhuesi:
A4Tech
Renditja/shfaqja:
CZ
Teknologjia:
USB-A
Ueb-i i prodhuesit:
A4tech.com

Bashkangjitja Tastierë A4Tech Q100 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE