Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Tastierë CONNECT IT CI-210, CZ

Kodi i produktit:
143451
EAN:
8595610601317
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
260
I përdorshëm me:
Univerzale
I përdorshëm me markat:
Univerzale

Si të porosisim në Gjirafa50?

28.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.38 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

CONNECT IT CI-210 është një tastierë pa kabllo e pajisur me sipërfaqe që punon me prekje e përshtatshme për kompjuterë, Smart TV, sisteme Androdi, dhe pajisje tjera. Tastiera ka gjithashtu 13 taste bazike ndërsa është e përshtatshme edhe me Windows 8, 7, Vista, XP. Dimensionet e saj janë 260 x 83 x 24 mm ndërsa punon me bateri AAA.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8595610601317
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
260
I përdorshëm me:
Univerzale
I përdorshëm me markat:
Univerzale
Kodi i prodhuesit:
CI-210
Lartësia [mm]:
24
Lloji i tastierës:
Membranë
Prodhuesi:
Connect IT
Renditja/shfaqja:
CZ
Teknologji Wireless:
Radio frekuencë
Teknologjia:
USB-A
Touchpad:
Trashësia [mm]:
83
Ueb-i i prodhuesit:
Connectit-europe.com

Bashkangjitja Tastierë CONNECT IT CI-210 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE