Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Tastierë CONNECT IT CI-553 ALIEN

Kodi i produktit:
181878
EAN:
85956106057801
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
1,8
Kodi i prodhuesit:
CI-553
Lloji i tastierës:
Membranë

Si të porosisim në Gjirafa50?

34.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.88 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Shënim: Tastiera tek pjesa numerike ka disa simbole çeke. Klikoni këtu për ta parë radhitjen e tyre.

Tastiera CONNECT IT CI-553 ALIEN është e dizajnuar profesionalisht për lojë të sofistikuara. Risi është dallimi i shkronjave 'WASD'' dhe shigjetat orientale përmes ngjyrave, të njohura si simbole të 'gamers'. Numrat në anën e djathtë të dorës janë mjaft praktik. Gjatësia e butonave 'shift' dhe 'spacebar' janë më të mëdha se zakonisht, gjë që ua lehtëson 'gamer'-ëve punën. Gjatësia e kabllos është 180 cm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
85956106057801
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
1,8
Kodi i prodhuesit:
CI-553
Lloji i tastierës:
Membranë
Lojë:
Ndriçim i pasëm:
Ngjyrë e pasme e tastierës:
RGB
Prodhuesi:
Connect IT
Renditja/shfaqja:
CZ
Teknologjia:
USB-A
Ueb-i i prodhuesit:
Connectit-europe.com

Bashkangjitja Tastierë CONNECT IT CI-553 ALIEN edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE