Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Tastierë CORSAIR Gaming K55, e zezë

Kodi i produktit:
207415
EAN:
843591089135
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
480,2
Kodi i prodhuesit:
CH-9206015-NA
Lartësia [mm]:
34,6

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
63.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 5.29 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Shënim: Tastiera tek pjesa numerike ka disa simbole çeke. Klikoni këtu për ta parë radhitjen e tyre.

Tastiera CORSAIR Gaming K55 është tastierë Gaming me një dizajn klasik me ngjyrë bazë të zezë dhe me LED dritë të brendshme të butonëve në sistemin (Rainbow) të ndryshimit të ngjyrave, tastiera përmban setin e numrave në anën e djathtë të saj, konektohet me sistem USB 2.0 me kabllo me pajisjet kompjuterike me sistem operativ të pacaktuar, ka anti-ghost buton që programohen sipas dëshirës dhe mundësojnë përfitimin e reaksioneve të shpejta gjatë lojërave, ka buton të veçantë (play, pause, forward, scroll) për video dhe muzikë, tastiera ofron gjashtë G – butonë që programohen lehtë dhe ka dimension 480.2 mm x 166.3 mm x 34.6 mm me peshë 822 gramë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
843591089135
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
480,2
Kodi i prodhuesit:
CH-9206015-NA
Lartësia [mm]:
34,6
Lloji i tastierës:
Membranë
Lojë:
Ndriçim i pasëm:
Ngjyrë e pasme e tastierës:
RGB
Pesha [g]:
822
Prodhuesi:
Corsair
Renditja/shfaqja:
UK, US
Teknologjia:
USB-A
Trashësia [mm]:
166,3
Ueb-i i prodhuesit:
Corsair.com

Bashkangjitja Tastierë CORSAIR Gaming K55 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE