Tastierë CORSAIR Gaming K70 RAPIDFIRE, e zezë

Kodi i produktit:
207410
EAN:
8435910782074
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
436
Kodi i prodhuesit:
CH-9101024-NA
Lartësia [mm]:
38

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
138.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 2
Disponueshmëria:
(2 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 11.54 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Shënim: Tastiera tek pjesa numerike ka disa simbole çeke. Klikoni këtu për ta parë radhitjen e tyre.

Tastiera CORSAIR K70 Rapidfire është Gaming tastierë me një dizajn klasik me ngjyrë bazë të zezë dhe me LED drita të brendshme të butonëve, dritë LED të veçantë me ngjyrë vishnje dhe mundësi programimit të saj për butonë special sipas dëshirës. Tastiera përmban setin e numrave në anën e djathtë të saj, konektohet me sistem USB 2.0 me kabllo me pajisjet kompjuterike me sistem operativ të pacaktuar, ka anti-ghost buton që programohen sipas dëshirës dhe mundësojnë përfitimin e reaksioneve të shpejta gjatë lojërave, ka 6 buton multimedia që konfigurohen në mënyrë të veçantë (play, pause, forward, scroll) për video dhe muzikë. Tastiera ka dimensione 436 x 165 x 38 mm dhe peshon 1.2 kg.

Vlerësimet

Tastier perfekte per gaming ja vlen te provohet.
Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8435910782078435910782074
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
436
Kodi i prodhuesit:
CH-9101024-NA
Lartësia [mm]:
38
Lloji i tastierës:
Cherry MX Speed, mekanike
Lojë:
Ndriçim i pasëm:
Ngjyrë e pasme e tastierës:
Kuq
Pesha [g]:
1 200
Prodhuesi:
Corsair
Renditja/shfaqja:
US
Teknologjia:
USB-A
Trashësia [mm]:
165
Ueb-i i prodhuesit:
Corsair.com

Bashkangjitja Tastierë CORSAIR Gaming K70 RAPIDFIRE edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE