Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Tastierë dhe maus Connect It CI-1118, ngjyrë e bardhë

Kodi i produktit:
204213
EAN:
8595610612818
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
443
Kodi i prodhuesit:
CI-1118
Lloji i tastierës:
Membranë

Si të porosisim në Gjirafa50?

18.50 
Ju kurseni : 2.96   (16%)
15.54 € * Përfshirë TVSH-në
16% Zbritje
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.29 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Connect It sjell këtë set që posedon tastierë dhe maus me ngjyrë të bardhë. Tastiera është e pajisur me wireless dhe mausi posedon dizajn modern, i cili mund të kombinohet me aksesorë të ndryshëm të kompjuterit, të cilin mund ta bartni me vete nga shtëpia në punë dhe anasjelltas. Këto dy produkte janë në gjendje të funksionojnë me wireless 2.4 Ghz. Tastiera ofron kryesisht funksione bazike me një seri numrash në anën e djathtë, dh që të dyja këto pajisje janë lehtësisht të instalueshme.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8595610612818
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
443
Kodi i prodhuesit:
CI-1118
Lloji i tastierës:
Membranë
Me maus:
Numri i butonëve:
3
Prodhuesi:
Connect IT
Renditja/shfaqja:
CZ
Senzor i lëvizjes:
Optik
Teknologji Wireless:
Radio frekuencë
Teknologjia:
USB-A
Trashësia [mm]:
125
Ueb-i i prodhuesit:
Connectit-europe.com
Vendi i origjinës:
Czechia

Bashkangjitja Tastierë dhe maus Connect It CI-1118 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE