Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Tastierë Evolveo WK29B, bluetooth, e zezë, CZ

Kodi i produktit:
135021
EAN:
8594161335252
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
284
Kodi i prodhuesit:
WK29B
Lansuar:
5 Shtator 2013

Si të porosisim në Gjirafa50?

22.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.88 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Shënim: Tastiera tek pjesa numerike ka disa simbole çeke. Klikoni këtu për ta parë radhitjen e tyre.

Evolveo WK29B është tastierë tejet e hollë e përshtatshme për tabletët Android, iPad, iPhone, apo për kompjuter me Windows. Tastiera ju ofron përdorim shumë të lehtë dhe kursim të energjisë. Ajo ka 78 taste klasike dhe 14 taste multimediale. Energjinë e merr nga bateritë 2xAAA. Kjo tastierë lidhet për pajisjen e juaj përmes teknologjisë Bluetooth 3.0, ndërsa është gjithashtu e përshtatshme me Windows 2000, Windows XP, Windows ME, Windows VISTA, Windows 7, Windows 8, Android, MAC OS. Dimensionet e saj janë 284 x115 x19 mm dhe peshon 306 g.

Vlerësimet

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8594161335252
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
284
Kodi i prodhuesit:
WK29B
Lansuar:
5 Shtator 2013
Lartësia [mm]:
19
Lloji i tastierës:
Membranë
Pa kabllo:
Pesha [g]:
306
Prodhuesi:
Evolveo
Renditja/shfaqja:
CZ
Teknologji Wireless:
Bluetooth
Trashësia [mm]:
115

Bashkangjitja Tastierë Evolveo WK29B edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE