Tastierë Kingston HyperX Alloy FPS, Cherry MX Red

Kodi i produktit:
209855
EAN:
7406172631382
Ndriçim i pasëm:
Trashësia [mm]:
129,38
Teknologjia:
USB-A
Renditja/shfaqja:
US

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
€97.50 * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me : deri në 12 këste pa kamatë për vetëm €8.12 në muaj

Përshkrimi i produktit

Shënim: Tastiera tek pjesa numerike ka disa simbole çeke. Klikoni këtu për ta parë radhitjen e tyre.

Tastiera "Kingston HyperX Alloy" vjen me dizajn që përshatet me çdo përdorues dhe çdo lojëtar me një shtresë metali në pjesën e sipërme. Kjo tastierë është e pajisur me tastin Cherry MX, mbështetë efektin "Anti-ghosting" si dhe ka Game Mode dhe N-tastin për rrotullime. Kallboja është 1.8 metra e gjatë dhe lidhet me PC nëpërmjet portit USB, e cila poashtu mund të largohet. Gjithashtu ka një port rryme USB për mbushjen e telefonave apo tabletave. Madhësia e saj është 441.65 x 129.38 x 35.59 mm dhe peshon 1049 g.

Vlerësimet

5% zbritje per vleresim
Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
7406172631382
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
1,8
Gjerësia [mm]:
441,65
Kodi i prodhuesit:
HX-KB1RD1-NA/A2
Lansuar:
17 Mars 2017
Lartësia [mm]:
35,59
Lloji i tastierës:
Cherry MX Red, mekanike
Lojë:
Ndriçim i pasëm:
Ngjyrë e pasme:
Kuq
Pesha [g]:
1 049
Prodhuesi:
HyperX
Renditja/shfaqja:
US
Teknologjia:
USB-A
Trashësia [mm]:
129,38
Ueb-i i prodhuesit:
Hyperxgaming.com/en

Bashkangjitja Tastierë Kingston HyperX Alloy FPS edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE