Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Tastierë Kingston HyperX Alloy FPS, US

Kodi i produktit:
209853
EAN:
740617263220
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
1,8
Gjerësia [mm]:
441,65
Kodi i prodhuesit:
HX-KB1BR1-NA/A2

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
85.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 7.12 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

'Shënim: Kjo tastierë është e llojit QWERTZ dhe ka simbole çeke si ešcrž, të vendosura në pjesën e numrave në tastierë. Klikoni këtu për tu njoftuar më tepër.' Kjo tastierë mekanike "Kingston HyperX Alloy" vjen me një stil elegant dhe pllakë metalike në pjesën e lartë. Ka butona me dritë dhe butona të ngjyrosur me ngjyrë të kuqe për lojëra. Kablloja e saj është 1.8 metra e gjatë, mund të hiqet dhe lidhet me kompjuter nëpërmjet portit USB. Gjithashtu ka një port USB për mbushjen e telefonave dhe pajisjeve tjera. Ka "Anti - Ghosting" dhe "Full N-Key Rollover". Madhësia e saj është 441.65 x 129.38 x 35.59 mm dhe peshë 1049 g.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
740617263220
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
1,8
Gjerësia [mm]:
441,65
Kodi i prodhuesit:
HX-KB1BR1-NA/A2
Lartësia [mm]:
35,59
Lloji i tastierës:
Cherry MX Brown, mekanike
Lojë:
Ndriçim i pasëm:
Ngjyrë e pasme e tastierës:
Kuq
Pesha [g]:
1 049
Prodhuesi:
HyperX
Renditja/shfaqja:
US
Teknologjia:
USB-A
Trashësia [mm]:
129,38
Ueb-i i prodhuesit:
Hyperxgaming.com/en

Bashkangjitja Tastierë Kingston HyperX Alloy FPS edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE