Tastierë Logitech G213 Prodigy, e zezë

Kodi i produktit:
203112
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
1,8
Gjerësia [mm]:
452
Kodi i prodhuesit:
920-008093*CZ
Lartësia [mm]:
33

Si të porosisim në Gjirafa50?

74.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
(9 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 6.21 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Tastiera Logitech G213 Prodigy është ëndrra e secilit person të apasionuar pas lojërave. Kjo tastierë është e një kualiteti të lartë e prodhuar nga materialet më të mira dhe ergonomike. Kjo tastierë ka ngjyrë bazë të zezë dhe drita LED të brendshme të butonave me ngjyra të ndryshme. Të gjitha butonat shtesë që kjo tastierë posedon, ua lehtësojnë punën si dhe janë një pikë shtesë për ju ndaj kundërshtarëve tuaj. Po ashtu kjo tastierë ju mundëson që të lidheni me mikrofon ose ta regjistroni zërin tuaj, ose tu dërgoni mesazhe ekipit tuaj. Përmes kësaj tastiere ju mund të kontrolloni video-t, muzikën, zërimin etj. Forma e saj e përshtatshme ju mundëson që të luani për orë të tëra dhe të mos lodheni, dhe përmban simbole në gjuhën çeke. Lidhet me kabllo USB 2.0 dhe punon me sistemet operative Windows 10, Windows 8.1, Windows 8 dhe Windows 7.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
1,8
Gjerësia [mm]:
452
Kodi i prodhuesit:
920-008093*CZ
Lartësia [mm]:
33
Lloji i tastierës:
Membranë
Lojë:
Ndriçim i pasëm:
Ngjyrë e pasme e tastierës:
RGB
Pesha [g]:
1 000
Prodhuesi:
Logitech
Renditja/shfaqja:
CZ
Teknologjia:
USB-A
Trashësia [mm]:
218
Ueb-i i prodhuesit:
Logitech.com

Bashkangjitja Tastierë Logitech G213 Prodigy edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE