Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Tastierë me maus CONNECT IT CKM-7500,CZ/SK, të zi

Kodi i produktit:
218683
EAN:
8595610614409
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
445
Kodi i prodhuesit:
CKM-7500-CS
Lartësia [mm]:
21

Si të porosisim në Gjirafa50?

23.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.96 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

CONNECT IT është një prodhues që përdoruesit e vlerësojnë kryesisht për shkak të raportit të mirë të çmimit / performancës. Vendosja e miut me valë optike dhe tastiera e hollë e dizajnit të zi sigurojnë ndjeshmëri të shpejtë dhe të saktë të lëvizjes dhe ofrojnë një eksperiencë solide të përdoruesit. Ky set përfshin mausin dhe tastierën pa kabllo CONNECT IT CKM-7500, teknologjinë pa kabllo me 2.4 GHz, tastierën e rregullueshme me lartësi, plantacion klasik të tastierës, rezolucionin e mausit me 1000 dpi, dhe ka instalim të lehtë Plug & Play, lidhje USB 1.1, bateri 2x AAA dhe bateri 1x AA.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8595610614409
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
445
Kodi i prodhuesit:
CKM-7500-CS
Lartësia [mm]:
21
Me maus:
Pesha [g]:
415
Prodhuesi:
Connect IT
Renditja/shfaqja:
CZ, SK
Teknologji Wireless:
Radio frekuencë
Teknologjia:
USB-A
Trashësia [mm]:
137
Ueb-i i prodhuesit:
Connectit-europe.com

Bashkangjitja Tastierë me maus CONNECT IT CKM-7500 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE