Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Tastierë Microsoft 600

Kodi i produktit:
170555
EAN:
8822247417982
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Univerzale
I përdorshëm me markat:
Univerzale
Kodi i prodhuesit:
ANB-00020

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
19.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.62 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Tastiera Microsoft 600 është një tastierë kabllo e cila me dizajnin e saj ergonomik dhe formën shumë interesante, i përshtatet në mënyrë të përkryer duarve tuaja. Kjo tastierë karakterizohet me një shpejtësi shumë të lartë të përgjigjes dhe një saktësi të madhe të shtypjes. Butonat janë të dizajnuar në atë mënyrë që të mos shkaktojnë dhimbje edhe gjatë përdorimit për një kohë të gjatë. Përshtatet në çdo lloj ambienti. Po ashtu, karakteristikë e veçantë e kësaj tastiere është rezistenca ndaj pluhurit apo spërkatjeve të ujit. Lidhet me kompjuterin përmes portit USB.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8822247417982
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Univerzale
I përdorshëm me markat:
Univerzale
Kodi i prodhuesit:
ANB-00020
Lloji i tastierës:
Membranë
Prodhuesi:
Microsoft
Renditja/shfaqja:
CZ
Teknologjia:
USB-A
Ueb-i i prodhuesit:
Microsoft.com

Bashkangjitja Tastierë Microsoft 600 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE