Tastierë Patriot Viper , US

Kodi i produktit:
213934
EAN:
8149140228942
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
458
Kodi i prodhuesit:
PV730MBULGM
Lartësia [mm]:
44

Si të porosisim në Gjirafa50?

83.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 6.96 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Shënim: Tastiera tek pjesa numerike ka disa simbole çeke. Klikoni këtu për ta parë radhitjen e tyre.

Tastiera Patriot Viper V730 do t'ju habis me ndriçimin e saj demonik të kyçit në trupin e aluminit ose switch 100% mekanik Kailh Brown me përgjigje të saktë. Tastiera ofron 8 çelësa multimedialë, çelësat e LED backlight me efekte. Ky model ka një plan urbanistik të tastierës angleze. Tastiera ka një madhësi prej 458 x 220 x 44 mm dhe një peshë prej rreth 1100 g.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8149140228942
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
458
Kodi i prodhuesit:
PV730MBULGM
Lartësia [mm]:
44
Lloji i tastierës:
Kailh Brown, mekanike
Lojë:
Ndriçim i pasëm:
Ngjyrë e pasme e tastierës:
Kuq
Pesha [g]:
1 100
Prodhuesi:
Viper Gaming
Renditja/shfaqja:
US
Teknologjia:
USB-A
Trashësia [mm]:
220

Bashkangjitja Tastierë Patriot Viper edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE