Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Tastierë për gaming CORSAIR K70 LUX, dritë LED e kuqe, e zezë

Kodi i produktit:
207405
EAN:
843591074025
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
436
Kodi i prodhuesit:
CH-9101020-NA
Lartësia [mm]:
38

Si të porosisim në Gjirafa50?

128.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 4
Disponueshmëria:
4 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 10.71 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Shënim: Tastiera tek pjesa numerike ka disa simbole çeke. Klikoni këtu për ta parë radhitjen e tyre.

Corsair Gaming K70 Cherry MX Red është tastierë mekanike për lojëra e veshur me alumin për një dukje më profesionale. Kjo tastierë është e pajisur me switch-a shumë të shpejtë Cherry MX Speed të cilët sigurojnë goditje precize. Jo vetëm që K70 është një tastierë shumë e shpejtë, ajo gjithashtu duket shumë bukur. Tastiera ka një dizajn mjaft praktik dhe sipërfaqe të butë që përshtatet shumë mirë. Dimensionet e kësaj tastiere janë 436 x 165 x 38 mm, ndërsa peshon 1.2 kg.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
843591074025
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
436
Kodi i prodhuesit:
CH-9101020-NA
Lartësia [mm]:
38
Lloji i tastierës:
Cherry MX Red, mekanike
Lojë:
Ndriçim i pasëm:
Ngjyrë e pasme e tastierës:
Kuq
Pesha [g]:
1 200
Prodhuesi:
Corsair
Renditja/shfaqja:
US
Teknologjia:
USB-A
Trashësia [mm]:
165
Ueb-i i prodhuesit:
Corsair.com

Bashkangjitja Tastierë për gaming CORSAIR K70 LUX edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE