Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Folie xhami EPIC për iPhone 5S

Kodi i produktit:
191353
Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
8596049007442
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Apple iPhone 5, Apple iPhone 5S, Apple iPhone SE
I përdorshëm me markat:
Apple

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
19.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
8 artikuj
Paguaj me: deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 3.25 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Folja e bërë nga xhami Epic është adekuate për telefonin tuaj iPhone 5S. Materiali i folisë është i bërë nga qelqi, i cili siguron ekranin tuaj të telefonit të mençur nga gërvishtjet dhe nga pluhuri. Gjithashtu folja ka plotësuar standardet e kërkuara 9H që e bënë jashtëzakonisht të fortë. Qartësia e folisë është 100% transparente, dhe nuk krijon ndonjë problem gjatë përdorimit të telefonit tuaj.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
8596049007442
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Apple iPhone 5, Apple iPhone 5S, Apple iPhone SE
I përdorshëm me markat:
Apple
Kodi i prodhuesit:
1112151000001
Prodhuesi:
EPICO
Xham:
Jo

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE