Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Xham mbrojtës Belkin Tempered Glass për iPhone 7+/8+

Kodi i produktit:
223677
Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
7458837272474
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Apple iPhone 7 Plus, Apple iPhone 8 Plus
I përdorshëm me markat:
Apple

Si të porosisim në Gjirafa50?

16.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 2.75 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Xhami mbrojtës Belkin Tempered i dizajnuar për telefonin e modelit iPhone 7+/8+, mbron ekranin e telefonit tuaj gjatë përdorimit, vendosjes në xhep, dëmtimit nga rrëshqitjet dhe përplasjet. Këtë herë kompania ka vendosur që xhami të jetë më rezistent se modelet paraprake, me trashësi vetëm 0.33 mm. Ky aksesor ka material nga qelqi, që ndihmon në ngjitje dhe vendosje të lehtë si dhe është rezistent ndaj yndyrës dhe shenjave të gishtërinjëve. Xhami është plotësisht transparent, duke e mbajtur ekranin të mprehtë dhe të qartë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
7458837272474
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Apple iPhone 7 Plus, Apple iPhone 8 Plus
I përdorshëm me markat:
Apple
Kodi i prodhuesit:
F8W769vf
Prodhuesi:
Belkin
Ueb-i i prodhuesit:
World.belkin.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE