Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Xham mbrojtës FIXED për Apple iPhone 7 Plus

Kodi i produktit:
199102
Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
8591680061594
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Apple iPhone 7 Plus
I përdorshëm me markat:
Apple

Si të porosisim në Gjirafa50?

16.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 2
Disponueshmëria:
(2 artikuj)
Paguaj me: deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 2.75 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky xham mbrojtës tejet cilësor është i dizajnuar veçanërisht për Apple iPhone 7 Plus. Ka trashësi prej vetëm 0.33 mm dhe është rezistent ndaj çdo gërvishtjeje apo dëmtimi tjetër të mundshëm. Në këtë mënyrë do të mund ta mbani telefonin në xhep së bashku me çelësat e juaja dhe telefoni nuk do të gërvishtet fare. Ky xham është plotësisht transparent dhe ka kontakt të lartë ndjeshmërie me ekranin e telefonit tuaj. Mund të vendoset lehtësisht mbi ekran pa krijuar fare flluska.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
8591680061594
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Apple iPhone 7 Plus
I përdorshëm me markat:
Apple
Kodi i prodhuesit:
FIXG-101-033
Prodhuesi:
FIXED
Xham:
Jo

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE