Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Xham mbrojtës FIXED për Apple iPhone 7

Kodi i produktit:
199067
Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
8591680062379
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Apple iPhone 7
I përdorshëm me markat:
Apple

Si të porosisim në Gjirafa50?

18.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 3.08 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Xhami mbrojtës i cilësisë së lartë FIXED në tërësi e mbron telefonin tuaj celular Apple iPhone 7. Xhami mbrojtës është shumë i më i mirë në krahasim me folien e ekranit, duke qenë se është absolutisht rezistues ndaj çfarëdolloj gërvishtjeje apo goditjeje. Në këtë mënyrë, mund ta mbani telefonin tuaj celular në xhep pranë çelësave. Xhami është 100% transparent dhe ka sensivitet të lartë, ndërsa është i trashë 0.33 mm. Ky produkt është i prodhuar që të përshtatet me tipin e telefonit, vendosjen e lehtë dhe asnjëherë nuk krijon flluska ajri. Xhami është njëherësh shumë i lehtë për t’u pastruar.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
8591680062379
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Apple iPhone 7
I përdorshëm me markat:
Apple
Kodi i prodhuesit:
FIXG-100-033
Prodhuesi:
FIXED
Xham:
Jo

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE