Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Xham mbrojtës Screenshield për iPhone 6

Kodi i produktit:
162638
Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
8595603617974
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Apple iPhone 6
I përdorshëm me markat:
Apple

Si të porosisim në Gjirafa50?

18.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Paguaj me: deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 3.08 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky xham mbrojtës nga ScreenShield është dizajnuar për telefonat iPhone 6. Ai ofron mbrojtje të përkryer për ekranin e telefonit tuaj. Pjesa e poshtme e tij përbëhet nga një shtresë silikoni, e cila lehtëson aplikimin e tij. Ky xham mbrojtës është deri në 9 herë më i qëndrueshëm sesa xhami tradicional. Ai është transparent dhe i hollë, me trashësi prej vetëm 0.26 mm, si dhe mbron ekranin nga gërvishtjet.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
8595603617974
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Apple iPhone 6
I përdorshëm me markat:
Apple
Kodi i prodhuesit:
APP-TGIPH6-D
Prodhuesi:
ScreenShield
Xham:
Jo

Bashkangjitja Xham mbrojtës Screenshield për iPhone 6 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE