Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Apple iPad Air, 256GB, 2019, i hirtë

Kodi i produktit:
257424
Apertura [ƒ]:
2.4
Memorie e brendshme [GB]:
256
Trashësia mm:
174,1
Standardet WiFi:
A, ac, b, g, n
Sistemi operativ:
Apple iOS

Si të porosisim në Gjirafa50?

754.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
(6 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 62.88 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

iPad Air i ri është i hollë, i lehtë dhe i fuqishëm. Ju mund ta ndjeni ndryshimin dhe saktësinë në shikim të parë nëse jeni duke lexuar në internet, duke luajtur lojëra 3D ose duke vizatuar. Me një diagonale 10.5 " ky iPad ka rezolucion 2224 × 1668 piksel me një densitet prej 264 pikash për inç (ppi), dhe në sajë të panelit IPS ju do të përjetoni ngjyra të përkryera të vërteta me detaje realiste. Mbështetje për lapsin Apple (gjenerata e parë) A keni nevojë për më shumë saktësi në kontrollin e Apple iPad Mini tuaj? Atëherë ky laps siguron opsione të reja të kontrollit dhe mbështet kreativitetin tuaj. Ai vepron sikur një laps i zakonshëm pavarësisht nëse ju jeni duke vizatuar ose thjesht duke shkruar shënime, çdo gjë është aq e thjeshtë sa të shkruash me një laps të zakonshëm (lapsi shitet veçmas). Dy kamera të mrekullueshme Tableta është e pajisur me një kamerë të pasme me një sensor të përmirësuar 8MP dhe një lente f / 2.4, e cila së bashku me një procesor të fuqishëm, ju lejon të përdorni veçori të avancuara siç janë fokusi i klikimit, panorama, video FullHD, video slow motion 120fps, time-lapse video ose self-timer. Pjesa e përparme është e pajisur me një kamerë FaceTime HD e cila ka sensor 7MP për performancë më të mirë të dritës së ulët. Fuqia e tabletës ofrohet nga A12 Bionic me arkitekturë 64-bit desktop, Neural Engine dhe bashkë-procesorin M12. Për sistemin, të dhënat dhe aplikacionet janë të gatshme 256 GB memorie të brendshme, të pajisur me një gamë të sensorëve, duke përfshirë Touch ID, xhiroskop me 3 akse, akcelerometër, busull dixhitale, sensor të dritës së ambientit dhe barometër. Poashtu, ekziston teknologjia Bluetooth 5.0 dhe qasja në internet ofrohet nëpërmjet rrjetit WiFi ac me MIMO. Tableta operon me sistemin operativ iOS 12.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Apertura [ƒ]:
2.4
Barometër:
Bluetooth:
Diagonalja e ekranit:
10,5
EAN:
190199079199
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
250,6
GLONASS:
GPS:
Gyroskop:
Jetëgjatësia e parashikuar [orë]:
10
Lansuar:
20. 3. 2019
Lartësia mm:
6,1
Lexues i shenjave të gishtërinjëve :
Lightning:
Lloji i ekranit:
IPS
Memorie e brendshme [GB]:
256
Ngjyra:
Hiri
Pesha kg:
0,456
Prodhuesi:
Apple
Qartësia e ekranit [PPI]:
264
Rezolucioni i ekranit:
2224 x 1668
Rezolucioni i kamerës së përparëme [MP]:
7+
Rezolucioni i kamerës së prapme [Mpx]:
8
Senzor i dritës:
Senzor i lëvizjes:
Sistemi operativ:
Apple iOS
Standardet WiFi:
A, ac, b, g, n
Trashësia mm:
174,1
Ueb kamerë:

Bashkangjitja Apple iPad Air edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE