Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Tablet Apple iPad 2019, 10.2 ", WiFi + Cellular, 32GB, Space Gray

Kodi i produktit:
269779
Barometër:
Rezolucioni i ekranit:
2160 x 1620
Memorie e brendshme GB:
32
Ndriçimi ƒ:
2.4
Ngjyra:
Hiri

Si të porosisim në Gjirafa50?

495.50 
Ju kurseni : 36.00   (7%)
459.50 € * Përfshirë TVSH-në
7% Zbritje Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 38.29 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

IPad i ri i Apple për vitin 2019 tani ka një ekran më të madh, mbështet Smart Keyboard, dhe iPadOS i optimizuar e bën atë një pajisje të shkëlqyeshme. Keni nevojë për më shumë precizitet kur përdorni një Apple iPad? Atëherë ka një laps Apple Pencil, i cili ofron mundësi të reja kontrolli dhe rrit krijimtarinë tuaj. Apple Pencil është krijuar për t'u bërë partneri perfekt për iPad-in tuaj. Ai bën atë që ju prisni që nga momenti i parë. Pavarësisht nëse vizatoni një skicë të thjeshtë, pikturoni me bojëra uji, ose thjesht shkruani shënime, gjithçka është aq e thjeshtë sa të shkruani me laps (Apple Pencil shitet veçmas). Ekrani Retina ishte i rinovuar, i cili tani ofron një diagonale më të madhe 10.2 " në panelin IPS dhe një rezolucion prej 2160 × 1620 dots me një dendësi prej 264 dots për inç (ppi). Ai jep një pamje shumë të mprehtë me kënde të shkëlqyera të shikimit për redaktimin e videos 4K, argëtimin e lojrave dhe multimedial. Tableti është i pajisur me një kamerë të pasme me një sensor të përmirësuar 8MP dhe një lente f / 2.4 që, së bashku me një procesor të fuqishëm, ju lejon të përdorni veçori të tilla si panorama, video FullHD, slow-motion 120fps, video time-lapse ose self-timer mode. Pjesa e përparme është e pajisur me një kamerë FaceTime HD me sensorin 1.2MP af / 2.2, i cili mundëson performancë më të mirë në dritë të ulët. Kjo do t'i bëjë bisedat tuaja video ose fotot selfie të duken absolutisht të pabesueshme. Ju gjithashtu mund të përdorni kamerat e përparme dhe të pasme të iPad-it për të skanuar dokumente ose për të hartuar dizajne të brendshme në realitetin e shtuar. Merrni transferimin e shpejtë të të dhënave mbi LTE, duke ju lejuar të transmetoni menjëherë muzikë dhe video me shpejtësi të jashtëzakonshme. Apple iPad 2019 i ri përmban një ekran 2160 x 1620 dot multi-touch 10.2 "IPS Retina, kënde të gjera të shikimit dhe mbështetje për lapsin Apple Pencil (shitet veçmas). Fuqia jepet nga procesori A10 Fusion dhe përshpejtuesi i grafikës M10 dhe për sistemin, të dhënat dhe aplikacionet janë të gatshme 32GB memorie e brendshme. Tableti është i pajisur me një sërë sensorë, ndër të cilët është një lexues i gjurmëve të gishtërinjve, TouchID, xhiroskop me tre boshte, akselerometri, busulla dixhitale, sensori i dritës së ambientit dhe barometri. Sigurisht që tableti ka edhe Bluetooth 4.2 dhe lidhja e Internetit realizohet përmes ndërfaqes WiFi ac dhe lidhjes mobile me mbështetje 3G dhe LTE. Modeli me lidhje mobile gjithashtu përfshin një marrës aGPS / Glonass. Pajisja juaj ka një sistem të ri operativ të instaluar iPadOS.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Barometër:
Besueshmëria:
100 %
Bluetooth:
Busull digjitale:
Diagonalja e ekranit:
10.2
eSIM:
Face ID:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
174,1
GLONASS:
GPS:
Gyroskop:
Jetëgjatësia e parashikuar orë:
9
Kodi:
MW6A2FD/A
Lansuar:
11. 9. 2019
Lartësia mm:
250,6
Lexues i shenjave të gishtërinjëve:
Lightning:
Lloji i ekranit:
IPS
Lloji i SIM kartelës:
Nano SIM
Mbështetje për 4G LTE:
Memorie e brendshme GB:
32
Ndriçimi ƒ:
2.4
Ngjyra:
Hiri
Pesha kg:
493
Prodhuesi:
Apple
Qartësia e ekranit PPI:
264
Rezolucioni i ekranit:
2160 x 1620
Rezolucioni i kamerës së përparme Mpx:
1.2
Rezolucioni i kamerës së prapme Mpx:
8
Senzor i dritës:
Senzor i lëvizjes:
Sistemi operativ:
Apple iOS
Standardet Wi-Fi:
A, ac, b, g, n
Trashësia mm:
7,5
Ueb kamerë:

Bashkangjitja Tablet Apple iPad 2019 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE