Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Tablet Apple iPad Pro Wi-Fi + Cellular (2020), 11'', 128GB, argjendë

Kodi i produktit:
283444
Besueshmëria:
100 %
Rezolucioni i kamerës së përparme Mpx:
7
Ndriçimi ƒ:
1.8
Ngjyra:
Silver
Pesha kg:
0,473

Si të porosisim në Gjirafa50?

1,015.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 84.62 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Tableti i ri Apple iPad Pro 11" Wi-Fi + Cellular (2020) përmban një ekran RETINA 11" dhe me rezolucion 2388 x 1668 piksele si dhe kënde të gjera të shikimit. Fuqia jepet nga procesori A12Z Bionic me arkitekturë prej 64 bitësh. Poashtu, një memorie 128GB e brendshme është në dispozicion për sistemin, të dhënat dhe aplikimet. Ekzistojnë gjithashtu teknologji të identifikimit të fytyrës dhe sigurisht që ka kamera - e pasme 12MP + 10MP dhe e përparme 7MP. Përveç kësaj, iPad Pro përmban lidhje USB Type-C, konektor Smart dhe lidhës magnetik. Mbështet teknologjinë Bluetooth 5.0 dhe lidhja e Internetit bëhet përmes WiFi dhe 4G LTE. Për më tepër, pajisja ka një sistem të ri operativ iPadOS të instaluar.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Bluetooth:
Busull/senzor magnetik :
Diagonalja e ekranit:
11
EAN:
190199657007
eSIM:
Face ID:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
247,6
GPS:
Gyroskop:
Jetëgjatësia e parashikuar orë:
10
Kodi:
MY2W2FD/A
Lansuar:
19. 3. 2020
Lartësia mm:
5.9
Lloji i ekranit:
Retina
Lloji i SIM kartelës:
Nano SIM
Mbështetje për 4G LTE:
Mbështetje për kartë SIM:
Memorie e brendshme GB:
128
Modeli i procesorit:
Apple A12Z
Ndriçimi ƒ:
1.8
Ngjyra:
Silver
Pesha kg:
0,473
Prodhuesi:
Apple
Qartësia e ekranit PPI:
264
Rezolucioni i ekranit:
2388 x 1668
Rezolucioni i kamerës së përparme Mpx:
7
Rezolucioni i kamerës së prapme Mpx:
12+10
Senzor i lëvizjes:
Sistemi operativ:
IPadOS
Standardet Wi-Fi:
A, ac, ax, b, g, n
Trashësia mm:
178,5
Ueb kamerë:
USB-C:
Verzioni i Bluetooth:
5
WiFi:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE