Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Tablet iPad Apple Mini, 7.9", 64GB, Wi-Fi + Celular, 2019, i hirtë

Kodi i produktit:
257409
Barometër:
Mbështetje për 4G LTE:
Trashësia mm:
6,1
Standardet Wi-Fi:
A, ac, b, g, n
Sistemi operativ:
Apple iOS

Si të porosisim në Gjirafa50?

558.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 4
Disponueshmëria:
4 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 46.54 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat, email dhe messenger për detaje të mëtutjeshme.Ju faleminderit për mirëkuptim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Barometër:
Bluetooth:
Diagonalja e ekranit:
7.9
EAN:
190199069831
ESIM:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
134,8
GLONASS:
GPS:
Gyroskop:
Jetëgjatësia e parashikuar orë:
10
Lansuar:
20. 3. 2019
Lartësia mm:
203,2
Lexues i shenjave të gishtërinjëve :
Lightning:
Lloji i ekranit:
IPS
Lloji i modemit:
4G/LTE
Mbështetje për 4G LTE:
Memorie e brendshme GB:
64
Ndriçimi ƒ:
2.4
Ngjyra:
Hiri
Pesha kg:
0,308
Prodhuesi:
Apple
Qartësia e ekranit PPI:
326
Rezolucioni i ekranit:
2048 x 1536 (QXGA)
Rezolucioni i kamerës së përparëme MP:
7+
Rezolucioni i kamerës së prapme Mpx:
8
Senzor i dritës:
Senzor i lëvizjes:
Sistemi operativ:
Apple iOS
Standardet Wi-Fi:
A, ac, b, g, n
Trashësia mm:
6,1
Ueb kamerë:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE