Tabletë Huawei Mediapad T5 10 - 16GB, Wi-Fi, i zi

Kodi i produktit:
243174
Barteria [mAh]:
5100
Memorie e brendshme [GB]:
16+
Trashësia [mm]:
7,8
Slot për memorie me kapacitet max. [GB]:
256
Sistemi operativ:
Google Android

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
189.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 15.79 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat, email dhe messenger për detaje të mëtutjeshme. Ju faleminderit për mirëkuptim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Barteria [mAh]:
5100
Bluetooth:
Diagonalja e ekranit ["]:
10.1
EAN:
6901443250417
Frekuenca e procesorit [MHz]:
2 360
Frekuencat e mbështetura LTE [MHz]:
800, 900, 1800, 2100, 2600
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
243
GPS:
Kapaciteti i memories [GB]:
2
Kodi i prodhuesit:
TA-T510WBOM
Lansuar:
16. 8. 2018
Lartësia [mm]:
164
Lexues i kartave të memories:
Lloji i ekranit:
IPS
Memorie e brendshme [GB]:
16+
Micro USB:
Modeli i procesorit:
Kirin 659
Ngjyra:
Zezë
Numri i bërthamave të procesorit:
8
OTG (On-The-Go):
Pesha [kg]:
0,46
Prodhuesi:
Huawei
Rezolucioni i ekranit:
1920 x 1200 (WUXGA)
Sistemi operativ:
Google Android
Slot për memorie me kapacitet max. [GB]:
256
Trashësia [mm]:
7,8
Ueb kamerë:

Bashkangjitja Tabletë Huawei Mediapad T5 10 - 16GB edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE