Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Tablet Alcatel 1T 7 2019, 7", 1GB RAM, 16GB, i zi

Kodi i produktit:
279496
Barteria mAh:
2 960
Micro USB:
Slot për memorie me kapacitet max. GB:
128
Sistemi operativ:
Google Android
Shkalla e mbrojtjes:
IP52

Si të porosisim në Gjirafa50?

72.50 
Ju kurseni : 5.08   (7%)
67.42 € * Përfshirë TVSH-në
7% Zbritje
Vetëm 5
Disponueshmëria:
5 artikuj
Transporti:
24 orë
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 5.62 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Një tablet kompakt për të gjithë familjen me një çmim të përballueshëm, ky është Alcatel 1T 7. Plus, fëmijët tuaj do t’i pëlqejnë lojërat e para-instaluara pa reklama që janë gati për ta në tablet.

Alcatel 1T 7 është një tablet i lehtë 7-inç me rezolucion prej 1024 x 600 pikash. Peshon vetëm 245 gram, është vërtet i hollë dhe mbahet mirë në dorë. Gjithashtu siguron hapësirë të bollshme për të luajtur, punuar dhe shikuar video.

Alcatel vjen me një modalitet për fëmijët të titulluar Kids Mode. Në këtë mënyrë, ju lehtë mund të zgjidhni cilat aplikacione mund të hapin fëmijët, dhe gjithashtu mund të vendosni kohën maksimale që ata mund të kalojnë në tabletin tuaj.

Alcatel 1T 7 do të kujdeset për ju. Mbijetoni me të për disa orë duke parë ekranin, sepse zvogëlon dritën e dëmshme blu. Kështu që sytë tuaj nuk do të ndjehen aq të lodhur dhe ju mund të shikoni në tablet pak para gjumit.

Me një procesor 1.3 GHz 4-core MT8321 dhe 1 GB memorie operative, fëmijët mund të shfletojnë lehtësisht në Internet, të mësojnë dhe të luajnë lojëra pa sakrifikuar performancën. Të dhënat dhe aplikacionet më pas kujdesen nga memoria e brendshme me një kapacitet ruajtjeje 16 GB. Me këtë ruajtje, lehtë mund të shkarkoni dhe ruani aplikacione dhe lojëra të reja në tabletin tuaj. Mund të zgjeroni memorien bazë me një kartë microSD. Tableti gjithashtu ka teknologji Wi-Fi dhe Bluetooth. Ndani me lehtësi të dhënat ose mbani kontakte me këto teknologji.

Tableti ka një kamerë të pasme me rezolucion 5 Mpx dhe një kamerë të përparme me rezolucion 2 Mpx.

Tableti ka një bateri me kapacitet 2580 mAh dhe sistem operativ Android.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Barteria mAh:
2 960
Besueshmëria:
100 %
Bluetooth:
Diagonalja e ekranit:
7
EAN:
4894461814285
Frekuenca e procesorit MHz:
1.3
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
111
Jack 3.5mm për kufje:
Kapaciteti i memories GB:
1
Kodi:
8068-2AALE1M
Lansuar më:
22. 1. 2020
Lartësia mm:
189,5
Lloji i ekranit:
TFT
Memorie e brendshme GB:
16
Micro USB:
Modeli i procesorit:
Mediatek MT8321A (4x1.3 GHz)
Ngjyra:
Zezë
Numri i bërthamave të procesorit:
4
Prodhuesi:
ALCATEL
Rezistent ndaj ujit:
Rezolucioni i ekranit:
1024 x 600 (WSVGA)
Rezolucioni i kamerës së përparme Mpx:
2
Rezolucioni i kamerës së prapme Mpx:
5
Shkalla e mbrojtjes:
IP52
Sistemi operativ:
Google Android
Slot për memorie me kapacitet max. GB:
128
Trashësia mm:
9.15
Vendi i origjinës:
Hong Kong

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE