Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Tablet Alcatel 1T 7 2019 KIDS, 7", 1GB RAM, 16GB + mbështjellëse e kaltër

Kodi i produktit:
279498
Barteria mAh:
2 850
Modeli i procesorit:
Mediatek MT8321A (4x1.3 GHz)
Slot për memorie me kapacitet max. GB:
128
Sistemi operativ:
Google Android
Shkalla e mbrojtjes:
IP52

Si të porosisim në Gjirafa50?

85.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 5
Disponueshmëria:
5 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 7.12 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Alcatel 1T 7 KIDS është një tablet 7 " e dizajnuar që fëmijët të mësojnë dhe luajnë. Dhe falë një ndërfaqe speciale të prindërve, gjithmonë keni një përmbledhje të aktiviteteve të tyre. Tableti juaj përfshin disa aplikacione për fëmijë të instaluar paraprakisht që janë gati për t'u përdorur. Fëmijët mund të mësojnë diçka ose të luajnë lojëra të shkëlqyera për t'i argëtuar ata. Ndërkohë, ju mund të kontrolloni kohën që ata kalojnë me tabletin tuaj, sa kohë kanë qenë të lidhur në internet dhe të monitoroni aktivitetin e tyre. Ka mundësi që të bllokoni aplikacionet dhe të vendosni kohën e përdorimit. Siguria gjithashtu do të rritet falë mbështjellëses për të mbrojtur tabletin nga dëmtimet. Me një procesor 1.3 GHz 4-core MT8321 dhe 1 GB memorie operative, fëmijët mund të shfletojnë lehtësisht në Internet, të mësojnë dhe të luajnë lojëra pa sakrifikuar performancën. Të dhënat dhe aplikacionet më pas kujdesen nga memoria e brendshme me një kapacitet ruajtjeje 16 GB. Me këtë ruajtje, lehtë mund të shkarkoni dhe ruani aplikacione dhe lojëra të reja në tabletin tuaj. Mund të zgjeroni memorien bazë me një kartë microSD. Tableti gjithashtu ka teknologji Wi-Fi dhe Bluetooth. Ndani me lehtësi të dhënat ose mbani kontakte me këto teknologji. Tableti ka një kamerë të pasme me rezolucion 5 Mpx dhe një kamerë të përparme me rezolucion 2 Mpx. Tableti ka një bateri me kapacitet 2580 mAh dhe sistem operativ Android.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Barteria mAh:
2 850
Besueshmëria:
100 %
Bluetooth:
Diagonalja e ekranit:
7
EAN:
4894461814308
Frekuenca e procesorit MHz:
1.3
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
111
Jack 3.5mm për kufje:
Kapaciteti i memories GB:
1
Kodi:
8068-2AALE1M-1
Lansuar më:
24. 1. 2020
Lartësia mm:
189.5
Lloji i ekranit:
TFT
Memorie e brendshme GB:
16
Micro USB:
Modeli i procesorit:
Mediatek MT8321A (4x1.3 GHz)
Ngjyra:
Kaltër
Numri i bërthamave të procesorit:
4
Prodhuesi:
ALCATEL
Rezistent ndaj ujit:
Rezolucioni i ekranit:
1024 x 600 (WSVGA)
Rezolucioni i kamerës së përparme Mpx:
2
Rezolucioni i kamerës së prapme Mpx:
5
Senzor i afërsisë:
Senzor i dritës:
Senzor i lëvizjes:
Shkalla e mbrojtjes:
IP52
Sistemi operativ:
Google Android
Slot për memorie me kapacitet max. GB:
128
Trashësia mm:
9.15

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE