Tablet ASUS ZenPad C 7”, 16GB, i bardhë

133.50

Paguaj me Raiffeisen Bonus Kartelë [APLIKO KËTU]dhe TEB Starcard deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 11.12€ në muaj  

175393
I padisponueshëm

Tableti i ri nga Asus vjen me një dizajn të bukur dhe të hollë, ndërsa ka një rezolucion prej 1024 x 600 px. Tableti ka peshë shumë të lehtë prej 260 g, kështu që ju lehtësisht mund ta merrni atë me vete kudo që të shkoni. Sa i përket performancave, ai ka një RAM memorie prej 1GB dhe memorie të brendshme prej 16GB, ndërsa madhësia e ekranit është 7”.

Detajet teknike

Bluetooth:
Po
Diagonalja e ekranit ["]:
7
EAN:
4712900098242
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
108
GPS:
Po
Jetëgjatësia e parashikuar (orë):
8
Kapaciteti i memories [GB]:
1
Kodi:
Z170C-1B021A
Lansuar:
21 Korrik 2015
Lartësia [mm]:
8,4
Lexues i kartave të memories:
Po
Lloji i ekranit:
IPS
Lloji i memories:
DDR3
Memorie e brendshme [GB]:
16
Micro USB:
Po
Modeli i procesorit:
Intel Atom
Ngjyra:
Bardhë
Numri i bërthamave:
4
Pesha [kg]:
0,26
Prodhuesi:
ASUS
Rezolucioni i ekranit:
1024 x 600 (WSVGA)
Sistemi operativ:
Google Android
Slot për memorie me kapacitet max. [GB]:
64
Standardet Wi-Fi:
B, g, n
Trashësia [mm]:
189
Ueb kamerë:
Po
Ueb-i i prodhuesit:
Asus.com
Shkruaj koment

Shiko produkte të tjera