Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Tablet Huawei Mediapad T3 10 - 16GB, Wifi, i hirtë

Kodi i produktit:
224041
Barteria [mAh]:
4800
Micro USB:
Trashësia [mm]:
7,95
Standardet Wi-Fi:
A, b, g, n
Slot për memorie me kapacitet max. [GB]:
128

Si të porosisim në Gjirafa50?

156.50 
Ju kurseni : 19.00   (12%)
137.50 € * Përfshirë TVSH-në
12% Zbritje Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 11.46 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Barteria [mAh]:
4800
Bluetooth:
Diagonalja e ekranit ["]:
9,6
EAN:
6901443334087
Frekuenca e procesorit [MHz]:
1400
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
159,8
GPS:
Kapaciteti i memories [GB]:
2
Kodi i prodhuesit:
TA-T310W16TOM
Lansuar:
12. 10. 2017
Lartësia [mm]:
229,8
Lexues i kartave të memories:
Lloji i ekranit:
IPS
Memorie e brendshme [GB]:
Micro USB:
Modeli i procesorit:
Qualcomm MSM8917
Ngjyra:
Hiri
Numri i bërthamave:
4
OTG (On-The-Go):
Pesha [kg]:
0,46
Prodhuesi:
Huawei
Rezolucioni i ekranit:
1280 x 800 (WXGA)
Sistemi operativ:
Google Android
Slot për memorie me kapacitet max. [GB]:
128
Standardet Wi-Fi:
A, b, g, n
Trashësia [mm]:
7,95
Ueb kamerë:

Bashkangjitja Tablet Huawei Mediapad T3 10 - 16GB edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE