Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Tablet Huawei Mediapad T5 10, 10.1 ", 4GB RAM, 64GB, i zi

Kodi i produktit:
265423
Barteria [mAh]:
5100
Micro USB:
Trashësia mm:
7,8
Standardet Wi-Fi:
A, ac, b, g, n
Slot për memorie me kapacitet max. [GB]:
256

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
246.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 20.54 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Gëzoni më shumë argëtim me Huawei MediaPad T5 10 të fuqishëm dhe elegant. Ju merrni një dizajn kompakt dhe elegant të trupit metalik të kombinuar me performancë të fortë. Performanca e mjaftueshme me ekranin IPS e bën atë një mjet ideal për përdorim multimedial ose lojërave. Shikoni përmbajtjen dhe multimedia në ekranin 1920 x 1200 dot IPS, i cili jep një kualitet të shkëlqyer 224ppi në një diagonale prej 10.1 inç. Gëzoni ngjyra natyrale, kënde të gjera shikimi, çdo hollësi dhe hije të pasura të teknologjisë së panelit IPS. Tableti përmban një mori të argëtimit multimedial dhe karakteristika të kohës së lirë si GPS. Ekziston një kamerë e përparme prej 2 MP për thirrje në konferencë dhe biseda online. Ekziston edhe një kamerë e pasme 5 MP me fokus automatik për foto ose video. Ky tablet përdor një procesor 8-core Kirin 659, me 4 GB RAM dhe 64 GB memorie të brendshme. Ai poashtu, përmban WiFi, Bluetooth, marrës GPS dhe 3.5mm jack. Platforma e tij është Android 8.0 me EMUI 8.1 dhe ka bateri të fuqishme 5100mAh.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Barteria [mAh]:
5100
Bluetooth:
Diagonalja e ekranit:
10.1
EAN:
6901443310043
Frekuenca e procesorit [MHz]:
2 360
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
243
GPS:
Kapaciteti i memories [GB]:
4
Kodi:
HUAT510WIFIBK64GB
Lansuar:
24. 7. 2019
Lartësia mm:
164
Lexues i kartave të memories:
Lloji i ekranit:
IPS
Memorie e brendshme [GB]:
64
Micro USB:
Modeli i procesorit:
Kirin 659
Ngjyra:
Zezë
Numri i bërthamave të procesorit:
8
Pesha kg:
0,46
Rezolucioni i ekranit:
1920 x 1200 (WUXGA)
Rezolucioni i kamerës së përparme [Mpx]:
2
Rezolucioni i kamerës së prapme [Mpx]:
5
Sistemi operativ:
Google Android
Slot për memorie me kapacitet max. [GB]:
256
Standardet Wi-Fi:
A, ac, b, g, n
Trashësia mm:
7,8
Ueb kamerë:

Bashkangjitja Tablet Huawei Mediapad T5 10 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE